1. AKCIJOS ORGANIZATORIUS

1.1. UAB Mido idėjos, juridinio asmens kodas 303262822, (toliau – Organizatorius), organizuoja akciją „Pirkite www.BatuSkveras.lt bet kurią prekę, rinkitės pristatymą į OMNIVA paštomatą ir dalyvaukite loterijoje (toliau – Akcija), kuri yra vykdoma pagal šias taisykles (toliau – Taisyklės).

2. AKCIJA
2.1. Akcijos trukmė:
2.1.1. Akcija vyksta nuo 2017-05-08 iki 2017-06-08 (imtinai) BatuSkveras.lt internetinėje parduotuvėje.

2.2. Akcijos prekės:
2.2.1. Akcijoje gali dalyvauti asmenys, Akcijos metu įsigiję bet kurį produktą internetinėje svetainėje www.BatuSkveras.lt ir pasirinkę pristatymą į OMNIVA paštomatą.

2.2.3. Vienas užsakymas reiškia vieną atskirą loterijos registraciją. Kuo daugiau užsakymų, tuo didesnė galimybė laimėti.
2.2.4. Tas pats dalyvis gali dalyvauti neribotą skaičių kartų..

2.2.5. Akcijos prizas: "Amadėjos SPA namų" ritualas - "Jazminų magija", Vilniuje. Ritualo trukmė - 75 min., dovanos vertė - 40 €. Procedūrą sudaro: pasisveikinimo ritualas + jazminų kūno šveitimas + jazminų kūno ir veido masažas + arbatos gėrimas poilsio kambaryje. Kelionės išlaidos nepadengiamos. 

2.2.6. Prizo laimėtojas bus išrinktas burtų keliu ir paskelbtas 2017-06-09 interneto svetainėje www.BatuSkveras.lt  Su laimėtojais taip pat bus susisiekta asmeniškai iki 2017-06-16 dienos.
2.2.7. Jei laimėtojas neatsilieps per dvi savaites nuo laimėtojų paskelbimo dienos, jo laimėjimas bus panaikintas.
2.2.8. Prizas laimėtojui bus įteiktas asmeniškai.
2.2.9. Akcijoje negali dalyvauti UAB Mido idėjos ir UAB „OMNIVA“ darbuotojai bei kiti subjektai, tiesiogiai ar netiesiogiai įdarbinti organizatoriaus akcijos rengimo metu, taip pat artimiausi šių asmenų šeimos nariai.
3.0.0 Pirkėjo pasirinkimas siųstis užsakymą į OMNIVA paštomatą yra laikoma dalyvio sutikimu dalyvauti akcijoje. Dalyvaudamas šioje akcijoje, dalyvis leidžia organizatoriui naudoti jo duomenis akcijos vykdymo tikslais ir, laimėjimo atveju, paskelbti jo vardą, pavardę akcijos tinklalapyje www.BatuSkveras.lt
3.0.1. Kitais atvejais, nenumatytais šiose taisyklėse, organizatorius gali priimti sprendimus, pagrįstus Lietuvos Respublikos įstatymais. Organizatorius pasilieka teisę keisti taisykles arba nutraukti akciją apie pasikeitimus iš anksto pranešęs interneto svetainėje www.BatuSkveras.lt 
3.0.2.Visą informaciją apie vykstančią akciją galima rasti interneto svetainėje www.BatuSkveras.lt . Visus su akcija susijusius klausimus galima siųsti el. paštu info@batuskveras.lt .
3. GINČŲ NAGRINĖJIMO TVARKA
3.1. Visus skundus susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su Prizo atsiėmimo ir/ar teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.
3.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti ne vėliau kaip iki 2017-06-16 dienos Organizatoriaus buveinės adresu.
3.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo skundo gavimo dienos.
4. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA
4.1. Asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. Asmens duomenys gali būti pateikiami ir kitoms įmonėms, kurios susitarimų su Organizatoriumi pagrindu tiesiogiai vykdo su Akcija susijusias funkcijas.
4.2. Akcijos metu surinkti duomenys bus naudojami Akcijos organizavimo, įskaitant Akcijos dalyvių vardų, pavardžių viešą paskelbimą, statistikos bei kitais įstatymų leidžiamais tikslais.
4.3. Asmenys dalyvaudami Akcijoje ir pateikdami savo asmens duomenis patvirtina, kad neprieštarauja, jog jų asmens duomenys būtų tvarkomi įstatymuose bei šiose Taisyklėse nustatyta tvarka.
4.4. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti arba sunaikinti savo asmens duomenis.
4.5. Akcijos metu surinkti asmens duomenys gali būti saugomi ne ilgiau kaip 10 (dešimt) metų nuo Akcijos pabaigos.
5. ATSAKOMYBĖ
5.1. Organizatorius jokiomis aplinkybėmis nėra ir nebus atsakingas už bet kokius Akcijos dalyvių nuostolius (žalą), susijusius su dalyvavimu Akcijoje, įskaitant Akcijos prekių įsigijimą ir/ar Prizo gavimą/negavimą.
5.2. Organizatorius neatsako už nuostolius, susijusius su Akcijos panaikinimu ar Akcijos vykdymo termino pakeitimu. Organizatorius taip pat neatsako ir neatlygina nuostolių, susijusių su Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimu.
5.3. Organizatorius neprisiima jokių garantinių įsipareigojimų, susijusių su Prizų kokybe ir/ar kitomis Prizų savybėmis.
6. MOKESČIAI IR KITOS IŠLAIDOS
6.1. Visas išlaidas, susijusias su Prizų atsiėmimu, sumoka pats Akcijos dalyvis.
7. KITOS SĄLYGOS
7.1. Visi asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
7.2. Organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti šias Taisykles ir/ar Prizų atsiėmimo tvarką. Apie Taisyklių ir/ar Prizų atsiėmimo tvarkos pakeitimus Organizatorius privalo viešai paskelbti tinklapyje www.BatuSkveras.lt 
7.3. Visus šiose Taisyklėse neaptartus klausimus reguliuoja Civilinio kodekso, Vartotojų teisių gynimo įstatymo ir kitų taikytinų Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatos. Visais šiose Taisyklės neaptartais klausimais Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.
7.4. Prizai į pinigus ir/ar kitus daiktus nėra keičiami.

Product added to wishlist

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia