Apie BatuSkveras.lt

"Batų Skveras" - 

tai naujas, inovatyvus, patogus būdas įsigyti avalynę ir aksesuarus! Elektroninė parduotuvė www.batuskveras.lt  sukurta analizuojant internetu perkančių klientų poreikius ir norus, todėl naršydami „Batų Skvere“ jausitės puikiai, galėsite apžiūrėti didžiulį Jums siūlomą moteriškų bei vyriškų batų ir aksesuarų asortimentą. 

„Batų Skveras“ yra naujasis įmonės UAB „Mido idėjos“ projektas. Įmonė suinteresuota, kad jos klientai visada būtų laimingi ir patenkinti pirkiniais, todėl rūpinasi išsamiais prekių aprašymais, pateikia daug nuotraukų, taip pat nuolat atnaujina prekių asortimentą kiekvienam sezonui.

Dėmesys klientams

UAB „Mido idėjos“ direktorius, Mindaugas Domarkas: „Kaip ir kituose projektuose, taip ir „Batų Skvere“ didžiulį dėmesį skiriame klientų aptarnavimui. Kilus neaiškumams galite susisiekti el. paštu arba telefonu, ir administratorė Jums padės bei atsakys į iškilusius klausimus. Mums svarbu Jūsų apsipirkimo procesą padaryti dar paprastesniu ir malonesniu.“

Pagarbiai,

„Batų Skveras“ administracija
El. paštas: [email protected] 
Klientų aptarnavimo tel. nr. +37065358078 
Laisvės pr. 60 , Vilnius

Rekvizitai:

UAB „Mido idėjos“
Įmonės kodas: 303262822
PVM kodas: LT100008821616
A.S. LT267044060008016292
SEB Bankas

Pridėta prie mėgstamiausių

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad BatųSkveras.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.