Atsiskaitymas internetu:

*nuotraukoje esantys bankai yra tik pavyzdiniai, jie gali keistis.

Tai yra išankstinis apmokėjimo būdas naudojantis Jums įprasta elektroninės bankininkystės sistema. 

Paspaudus mygtuką "Patvirtinti užsakymą" atsidarys interneto puslapis, kuriame galėsite pasirinkti Jums patogiausią banką. Jį pasirinkus, reikės įvesti savo identifikavimo kodą bei slaptažodžius. Tuomet pamatysite pagal Jūsų užsakymą mūsų sistemoje suformuotą mokėjimo pavedimą. Jums reikės jį patvirtinti ir mokėjimas bus atliktas. Po keleto sekundžių, gavę pranešimą iš banko apie Jūsų atliktą pavedimą, mes pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą.

Atsiskaitymas grynaisiais:

Tai yra išankstinis apmokėjimas Paysera.lt sistemos pagalba.

Paspaudus mygtuką "Patvirtinti užsakymą" atsidarys šis interneto puslapis (žr. paveikėlį apačioje), kuriame galėsite pasirinkti Jums patogiausią vietą apmokėjimui, pavyzdžiui, Maxima parduotuvę.

Pasirinkus atsiskaitymo vietą, tinklalapyje bus suformuotas nurodymas (sąskaita) su brūkšniniu kodu, kurį atsispausdinę pateikite artimiausioje iš išvardintų įstaigų ir atsiskaitykite. Nurodymą taip pat galima išsisaugoti PDF formatu, ir atsispausdinti vėliau. Apmokėjimas šiuo būdų turi būti įvykdytas per 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo mūsų el. parduotuvėje. Negavus apmokėjimo, užsakymas bus anuliuojamas. Tokiu būdu Jūsų mokėjimą gausime per kelias valandas ir pradėsime vykdyti užsakymą.

Pridėta prie mėgstamiausių

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia