Labas! Taigi, susidomėjai darbu internetinėje batų, aksesuarų, drabužių ir dar visokių šaunių dalykėlių parduotuvėje? Tuomet papasakosiu, kas mes ir ką mes siūlome.

Jauno veržlaus verslininko įkurta įmonė UAB “Mido idėjos” valdo kelias internetines parduotuves - www.diavolesa.lt , www.batuskveras.lt , www.miestomada.lt . Per pastaruosius metus ūgtelėjome ir tapome tarptautine įmone. “Diavolesa”, “Batų Skveras” ir “Miesto Mada” veikia ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje bei Estijoje, o nuo 2018 metų mūsų el. parduotuvėse perka klientai iš viso pasaulio.

Mes siūlome:

 • Atlygis už darbą 900 - 1100 Eur (prieš mokesčius). Bandomuoju laikotarpiu - 900 Eur prieš mokesčius (po mokesčių apie 613 Eur ), po 3 mėnesių bandomojo laikotarpio - 1100 Eur prieš mokesčius (po mokesčių apie 726 eur);
 • Nuolaidos BatuSkveras.lt ir kitų įmonės valdomų projektų prekėms;
 • Apmokymas dirbti su viena populiariausių el. parduotuvių sistemų pasaulyje - PrestaShop;
 • Esame įsikūrę Spaudos rūmuose, 17 aukšte, tad visada malonu pažvelgti pro langus.

Kas yra užsakymų administratorius Batų Skvere?

Užsakymų administratorius priima siuntas iš gamintojų, išpakuoja jas bei gautas prekes ruošia pakavimui arba pakuoja. Užsakymų paruošimas bei tvarkymas vykdomas naudojant internetinės parduotuvės sistemą. Administratorius taip pat sprendžia problemas bendraudamas su klientais telefonu bei el. paštu.
Esant reikalui, kaip ypač daug užsakymų, užsakymus ruošiantis žmogus turėtų gebėti pavaduoti pakuotoją ar jam padėti. Užsakymų administratorius taip pat tvarko prekių grąžinimus.

Darbo pobūdis: 

 • Užsakymų tvarkymas - darbas su PrestaShop sistema, drabužių, aksesuarų, batų paruošimas pakavimui, pakavimas;
 • Klientų aptarnavimas - el. laiškų atsakymas lietuviškai, bendravimas su klientais bei problemų sprendimas telefonu, klientų priėmimas biure (ne karantino metu);
 • Prekių įkėlimas į parduotuvę - drabužių ir aksesuarų matavimas bei matmenų suvedimas į sistemą;
 • Prekių grąžinimų tvarkymas - išpakavimas, duomenų suvedimas į sistemą, grąžintų prekių tvarkymas;
 • Kiti darbai - Diavolesa.lt nuolat auga ir keičiasi, o darbo pobūdis kinta. Dėl to gali atsirasti ir kitų darbų, kuriuos galbūt priskirsime Tau, atsižvelgę į Tavo sugebėjimus.

Renkantis naują komandos narį, prioritetas bus teikiamas, jei:

 • Turi patirties dirbant drabužių parduotuvėje. Mokėjimas dirbti su drabužiais, gebėjimas juos lyginti, gražiai lankstyti sutaupys daug laiko tiek Tau, tiek ir mums, jei šių dalykų nereikės mokytis nuo nulio.
 • Turi stiprų atsakomybės jausmą. Jei dirbsi mūsų komandoje, pastebėsi, kaip atsakingai žiūrime į kiekvieno kliento užsakymą. Atsakomybė yra viena iš svarbiausių įmonės vertybių.
 • Esi savarankiška (-s). Diavolesa.lt keliskart per metus patiria ypač didelį užsakymų antplūdį, todėl gali atsidurti situacijoje, iš kurios teks skubiai suktis pačiai (-iam)!
 • Gebi greitai mokytis. Pirmieji Tavo darbo mėnesiai bus kupini naujų dalykų ir intensyvaus mokymosi. Turėsi parodyti, ką sugebi ir kaip greitai įsisavini bei pritaikai naujas žinias.
 • Turi patirties dirbant su PrestaShop sistema. Daugelis elektroninių parduotuvių yra sukurtos naudojant PrestaShop sistemą, todėl jei turi patirties, tai bus naudinga bei sutaupys daug laiko tiek Tau, tiek ir mums.
 • Parašysi motyvacinį laišką. Tavo laiškas padės mums daugiau sužinoti apie Tavo įgytas savybes, padės suprasti, kodėl norėtum dirbti mūsų siūlomą darbą bei kas Tave motyvuoja. Siekiame pasamdyti žmogų, kuriam šis darbas patiks, jis norės jame dirbti ilgai ir augti kartu su mumis. Motyvacinis laiškas - puiki galimybė atsiskleisti bei peržengti griežtus CV rėmus.

Papasakojome Tau apie save, pateikėme Tau pasiūlymą. Jei susidomėjai, prašome atsiųsti savo CV bei motyvacinį laišką el. paštu info@batuskveras.lt

Product added to wishlist

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Toliau naršydami svetainėje arba paspausdami mygtuką Sutinku Jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia