Ilgaauliai batai kojinės


Ilgaauliai batai kojinės

BatuSkveras.lt yra jūsų viena parduotuvė, kurioje galite rasti įvairių ilgaaulių batų ir kojinių. Mes siūlome aukščiausios kokybės produktus už konkurencingą kainą, kad jūsų kojos visada būtų šiltos ir sausos. Visi mūsų ilgaauliai batai ir kojinės yra sukurti taip, kad atlaikytų sunkias oro sąlygas, todėl jie puikiai tiks ilgiems pasivaikščiojimams.

Rekomenduojame rinktis ilgaaulius batus iš natūralios odos arba kokybiško tekstilės, kad jūsų kojos būtų tinkamai prakaituojamos ir kvėpuojančios. Kojinių pasirinkimas taip pat yra svarbus, nes jos gali padėti išlaikyti kojų šilumą ir apsaugoti nuo drėgmės. Mes siūlome įvairių rūšių kojines, pritaikytas skirtingoms oro sąlygoms, kad jūsų kojos būtų gerai prižiūrimos.

1. Kokios yra geriausios medžiagos ilgaauliams batams?

Mes rekomenduojame rinktis natūralios odos arba kokybiško tekstilės batus. Jie yra gerai praleidžiami orą, o tuo pačiu metu suteikia tinkamą kojų apsaugą.

2. Kaip geriausiai prižiūrėti ilgaaulius batus?

Rekomenduojame valyti batus drėgnu skudurėliu, o jei reikia, naudoti specialius odos valymo produktus. Taip pat rekomenduojame vengti džiūvimo šalia šildymo įtaisų.

GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]

Pridėta prie mėgstamiausių

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad BatųSkveras.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.