Kedai vyrams

Yra 124 prekių.

per puslapį

Rodoma 1 - 48 iš 124 prekių

KEDAI VYRAMS

Nors kadaise vyriški kedai buvo skirti tik sportui ir paprastai avimi sporto salėse, šiomis dienomis kedai vyrams užima tvirtą ir aukštą poziciją mados pasaulyje.

Jei ieškote batų būtent treniruotėms, sportiniai batai vyrams yra būtini norint suteikti pėdoms stabilumą ir komfortą kilnojant svorius, bėgiojant ar darant pritūpimus. Tokia avalynė paprastai pasižymi tvirtais padais bei elastingais kulnais, apsaugančiais jūsų kojas ir pėdas nuo patempimų bei rimtesnių traumų. Taip pat svarbu laiku keisti sportinius batus bei nedaryti klaidos avint jau susidėvėjusią avalynę. Kokybiški, tinkamai pasirinkti batai ne tik leis sportuoti saugiai, bet ir pagerins jūsų sportinius pasiekimus.

VYRIŠKI LAISVALAIKIO BATAI

Kiekvienam, norinčiam sukurti nerūpestingą įvaizdį, verta įsigyti ir savo batų spintoje turėti bent vieną porą laisvalaikio batų. Tinkamai pasirinkti laisvalaikio batai vyrams puikiai pagyvina bet kurią aprangą bei visą dieną leidžia jaustis patogiai net ir gyvenant labai aktyvų gyvenimą. Minimalistiniai, žemu arba aukštu auliuku, įvairiausių spalvų bei raštų, puošti odinėmis ar medžiaginėmis detalėmis ir užtrauktukais - įvairovė tokia didelė, kad savo mėgstamiausią porą atras net pats išrankiausias pirkėjas. Sportinė avalynė vyrams gali būti avima tiek prie klasikinio juodų džinsų ir baltų marškinėlių derinio, tiek prie kur kas oficialesnės aprangos, be abejo, neperžengiant etiketo ribų. Tad nesvarbu, ar Jums reikalingi sportiniai batai vyrams, ar tiesiog mėgstate nevaržomą laisvės pojūtį, kurį suteikia patogūs vyriški laisvalaikio batai, BatuSkveras.lt elektroninėje parduotuvėje siūlomi įvairiausių formų, spalvų ir stiliaus vyriški kedai internetu, kurie greitai pasieks Jūsų namus ar bus pristatyti į kitą, Jums patogią vietą.

Prekių filtras

Aukštakulniai bateliai!
PARDUOTUVĖS ĮVERTINIMAS
Kategorijos " Kedai vyrams " įvertinimas yra 4.605 , remiantis 345 pirkėjų atsiliepimais!