NEMOKAMAS PRISTATYMAS VISOJE LIETUVOJE!

Jei užsakymo suma siekia 79 Eur  - pristatymas Lietuvoje į paštomatus yra nemokamas. Jei užsakymo suma nesiekia 79 Eur  - pristatymas kainuoja nuo 3,99 Eur. Pristatymo kaina priklauso nuo to, kokį pristatymo būdą pasirinksite. Pristatymo būdą galėsite rinktis pirkdami prekes (prekių krepšelyje).

Pristatymas Lietuvoje ir užsienyje

Užsakymai klientams pristatomi į visus Lietuvos miestus ir gyvenvietes.

PRISTATYMO BŪDAI, KAINOS IR TRUKMĖ

  • Omnivos paštomatai. Pristatymo kaina 3,99 Eur. Prekių pristatymo trukmė 5 – 8 darbo dienos. 
  • DPD kurjeris. Pristatymo kaina 4,49 Eur. Prekių pristatymo trukmė 5 – 8 darbo dienos. 

PRISTATYMO VIETA

Jei pasirinksite pristatymo būdą Omnivos paštomatą, tuomet Jūsų užsakymas bus nusiųstas į pasirinktą paštomatą ir jį atsiimti turėsite iš ten. Apie į paštomatą atkeliavusį siuntinuką būsite informuoti el. paštu ir telefonu (trumpąja žinute).

Kaip atsiimti siuntą iš Omniva paštomato?

Pasirinkus pristatymo būdą Omnivos kurjeriais, pristatant užsakymą, kurjeris su Jumis susisieks telefonu bei atveš siuntinį Jums patogiu laiku.

Prekės, siunčiamos Lietuvos paštu, yra nešamos Jums į namus. Siuntinius neša Lietuvos pašto darbuotojas - paštininkas, todėl telefonu Jums nebus skambinama. Jei paštininkas namie Jūsų neras, tuomet siunta bus parnešta atgal į pašto skyrių, kuriam priskirta Jūsų gyvenamoji vieta. Pašto skyriaus, iš kurio tokiu atveju turėsite atsiimti siuntinuką, adresą matysite ten, kur stebėjote siuntinuko kelią pagal el. paštu gautą nuorodą į www.post.lt siuntų stebėjimo sistemą.

PREKIŲ PRISTATYMAS Į UŽSIENĮ

Prekes į užsienį siunčiame registruotu Lietuvos paštu.Dėl pristatymo į užsienį susisiekite su mumis prieš apmokant prekių užsakymą.

Informacija susisiekimui:
El. paštas: [email protected] 
Tel. Nr. +37065358078 

GREITAS IR NEMOKAMAS PRISTATYMAS

Nemokamas pristatymas perkantiems už 79€

PAPRASTAS GRĄŽINIMAS PAŠTOMATAIS

14 dienų grąžinimo politika su pinigų grąžinimo garantija 

Apsaugotas mokėjimas garantuotas

SSL šifravimo technologija užtikrina aukščiausią saugumo lygį.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Telefonu +37065588485 bei el.paštu [email protected]

Pridėta prie mėgstamiausių

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad BatųSkveras.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.