Sandalai, šlepetės vyrams

Filtruoti pagal

Pasirinkite dydį
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Spalva
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter
Rodoma 1-36 iš 36 prekės(-ių)

Sandalai, šlepetės vyrams

SANDALAI VYRAMS

Nors kartais be reikalo nuvertinami, vyriški sandalai, šiltiems orams atėjus, yra svarbi bet kurio vyro vasariškų batų kolekcijos dalis. Leidžiantys pėdoms kvėpuoti, itin patogūs ir puikiai pasiūti, šie vasariniai batai vyrams yra vienas geriausių pasirinkimų kasdieniams pasivaikščiojimams. Labiausiai medžiaginės arba odinės basutės vyrams tinka prie lengvos, neįpareigojančios aprangos, pavyzdžiui prie džinsų ir marškinėlių. Na, o jei lauke tikrai karšta, tuomet derinkite juos su šortais ir lengvais berankoviais marškinėliais. Ar turėtų šie vyriški vasariniai batai būti derinami su kojinėmis? Jei nėra absoliučios būtinybės, rekomenduojama duoti laisvę pėdoms bei kojinių ir sandalų derinio vengti.

Mėgstantiems aktyviai leisti laisvalaikį, vyriškos basutės suteikia komforto jausmą, o kartu atrodo vasariškai ir stilingai bei leidžia pėdomis pajusti gamtą. Tad nesvarbu, ar nuspręstumėte ilgiau pasivaikščioti, ar keliautumėte po egzotines šalis, ar tiesiog mėgautumėtės laiku gamtoje su artimiausiais žmonėmis, sandalai vyrams yra nepamainoma avalynė šiltajam sezonui.

VYRIŠKOS ŠLEPETĖS

Dažnai mažiau yra daugiau ir vyriškos šlepetės per pirštą tai puikiai įrodo. Ruošiatės į paplūdimį arba prie baseino, o gal tiesiog norite sukurti nerūpestingą bei vasarišką įvaizdį? Tuomet vyriškos šlepetės yra tai, ką turėtumėte avėti ir turėti savo atostogų krepšyje. Vasarinės šlepetės kuriamos, ko gero, visų įmanomų stilių ir spalvų. Derinkite jas su savo mėgstamiausiais marškinėliais ir šortais bei mėgaukitės laisve ir komfortu.

Paplūdimio šlepetės vyrams yra nepamainomas aksesuaras leidžiant laiką prie įvairių vandens telkinių, vaikštant smėlėtu paplūdimiu ir pramogaujant šalia vandens. Jos gelbsti ir vasariškų liūčių metu. Kompaktiškas dydis leidžia vyriškas šlepetes lengvai susipakuoti į bet kurį lagaminą. Pravartu po vieną porą turėti automobilyje ir biure netikėtiems atvejams: sušlapus ar suplyšus batams, ar tiesiog neplanuotam sustojimui gamtoje, o galbūt ir nakvynei viešbutyje.

Avėdami vasarines šlepetes suteikite savo pėdoms taip reikalingą poilsį nuo kasdienio, valandų valandas trunkančio buvimo uždaruose batuose.

Pridėta prie mėgstamiausių

Informuojame, kad šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia