Turistiniai batai

Filtruoti pagal

Pasirinkite dydį
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Spalva
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Kulno ar platformos aukštis intervalais
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Filter
Rodoma 1-26 iš 26 prekės(-ių)

TURISTINIAI BATAI

Turistiniai batai vyrams yra absoliučiai privalomi, norint mėgautis visais gamtos siūlomais malonumais ir iššūkiais. Vyriški turistiniai batai skiriasi nuo kitų batų tuo, jog turi būti ne tik stiprūs bei patvarūs, bet ir pasižymėti optimaliu pritaikymu ir suteikti maksimalų komfortą įveikiant ilgas distancijas.

Laukinėje gamtoje kokybiški turistiniai batai leis išvengti pėdų ir kojų sužalojimų. Paaukštintas suvarstomas aulas apsaugo sąnarius nuo patempimų, kojas nuo vabalų įkandimų, o paminkštintas padas padeda sumažinti krūvį ir spaudimą pėdose.

Kad ir kokie praktiški bebūtų turistiniai batai vyrams, jie nėra skirti tik aktyviam laisvalaikiui, ropštimąsi į kalnus ar nuotykiams už miesto. Dėl šių batų teikiamo komforto ir patvarumo, juos tikriausiai norėsite avėti kiekvieną dieną. Tai galite daryti, ir net atrodyti išties stilingai, be abejo, jei šį komfortą leidžia Jūsų gyvenimo būdas, kuris nėra per daug oficialus.

ŽYGIO BATAI VYRAMS

Žygio batai vyrams yra sukurti vaikščioti nesudėtingais reljefais ir dažnai prilyginami bėgimo gamtiniu reljefu batams. Žygio batai yra puikus pasirinkimas einant sausu reljefu šiltesniu oru ir kuomet nereikia nešti sunkių nešulių. Būdami lengvi ir patogūs, jie suteikia galimybę maloniai bei komfortiškai įveikti nelabai tolimus, dieną ar dvi trunkančius, atstumus, tačiau nėra tinkami įveikti sudėtingiems, itin nelygiu paviršiumi pasižymintiems maršrutams. Pastariesiems rinkitis siūlome trekingo batus.

TREKINGO BATAI

Kalnų vaikščiojimo batai (kitaip - trekingo batai) yra kur kas tvirtesni, tačiau kartu ir kiek sunkesni nei žygio batai ir tobulai sukurti net ir daug dienų trunkančiam ėjimui sudėtingomis trasomis. Tinkami trekingo batai vyrams yra itin svarbūs siekiant užtikrinti, jog nesusižeisite bei galėsite vaikščioti komfortabiliai ir saugiai. Paprastai šie batai turi papildomą pastiprinimą pėdų bei kulkšnies srityse ir puikiai saugo kojų raumenis vaikštant nelygiais, slidokais paviršiais.

Apsiavę gera batų pora jausitės itin patogiai ir natūraliai, o štai netinkami batai gali atnešti daugiau žalos negu naudos. Todėl svarbu įvertinti maršruto sudėtingumą ir pagal jį išsirinkti tinkamiausius turistinius batus.

Pridėta prie mėgstamiausių

Tačiau pirmiausia - slapukai 

Naudojame būtinus slapukus, kad BatųSkveras.lt veiktų nepriekaištingai, bei, kad patobulintume ir suasmenintume jūsų apsilankymą, tačiau tik tuo atveju, jei sutinkate. Daugiau apie pasirinkimo galimybes - mūsų slapukų politikoje.